Haber

Biricik Suden’in bayram paylaşımına tepkiler

MFÖ grubunun solistlerinden Özkan Uğur, 8 Temmuz’da hayatını kaybetti. Bu üzücü haberin ardından yakınları ve sanat camiası yas tuttu. O isimlerden biri de Mazhar Alanson’un eşi Biricik Suden’di. Özkan Uğur’un yakın arkadaşı Biricik Suden, son olarak spor salonundan yaptığı paylaşımla tepkilerin hedefi oldu. Biricik Suden’den yeni bir paylaşım geldi ve sosyal medya ikiye bölündü.

MFÖ üyesi Özkan Uğur geçtiğimiz günlerde hayatını kaybetti. Daha önce 3 kez lenf kanserini yenen sanatçı, uzun süre yoğun bakımda kaldığı yaşam mücadelesini kaybetti.

Ölüm haberiyle sanat dünyasını yasa boğan Özkan Uğur’un 52 yaşındaki arkadaşı Mazhar Alanson’un cenazesinde zar zor konuştuğu anlar dikkat çekti. Alanson, eşi Unique Suden tarafından teselli edildi.

Son olarak Biricik Suden spor salonunda çekilmiş bir fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaştı. Suden’in bu paylaşımı tepki çekti. Suden’in paylaşımının altında, “Özkan Uğur yeni öldü, acınız kısa sürdü”yorumlar yapıldı.

Bu yorumlar karşısında sözlerini noktalayan biricik Suden, yorumlara kayıtsız kalmayarak şu ifadeleri kullandı:

“Sınırlarınızı aşmayınız”

“20 yıl önce, babamın vefat ettiği gece saat 24.00’ü geçiyor, spor salonu açıp antrenman yapıyordum. Bazı insanların kederle baş etme biçimleri, yaşam ve ölüm felsefeleri diğerlerinden farklı olabiliyor. Özkan bildiğiniz bir değerdi. ve sanatçı olarak sevgiler, 44 yıllık dostum, dostum, kardeşim… Çamur için haddini aşma, yoksa seni hak ettiğin yere koyarım.”

“Şimdi tatile gidiyorum”

Tepkilerin ardından Mazhar Alanson’un eşi Biricik Suden’den yeni bir paylaşım geldi ve işler kızıştı. Instagram sayfasından bir fotoğraf paylaşan Suden, “Şimdi tatile gidiyorum.”sürüm düşürme

Yaptığı paylaşımla tepki toplayan Suden’in takipçileri Konu tatile gitmek ya da spor yapmak değil. Bize bildirmeniz gerekiyor mu?’eleştirilerde bulundu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu